POTEMESPG.LT – profesionali pagalba moksleiviams, siekiantiems maksimalaus įvertinimo lietuvių kalbos ir literatūros srityje.

Mes esame jau 9-tus metus gyvuojanti profesionali lietuvių kalbos ir literatūros specialistų komanda, per dešimtmetį sukaupusi didžiulę patirtį, imli naujovėms bei Jūsų pageidavimams, padės 10 ir 12 klasių moksleiviams pasirašyti PUPP/VBE kalbas (potemes), atitinkančias visus NEC reikalavimus.

Artėjant įskaitų metui, didėja nerimas, kyla įtampa, todėl mūsų tikslas –kokybiška ir greita pagalba moksleiviams, kad išvengtų streso bei sumaišties ruošiantis kalbėjimui, kad neprarastų pasitikėjimo savimi bei efektingai  panaudotų lietuvių kalbos ir literatūros žinias, todėl garantuojame:

Svarbu paminėti tai, kad 12 klasių moksleiviams, negalintiems nuspręsti, kaip suformuluoti potemę, kuriuos autorius pasirinkti, mūsų komandos profesionalai kryptingai padės jums tai padaryti už jus. Vertiname kiekvieną kliento privatumą, todėl galime užtikrinti maksimalų informacijos konfidencialumą.

Nuoširdžiai tikimės, kad mūsų profesionalių lituanistų komanda padės jums pasiekti maksimalių rezultatų.

 

Jums linkime sėkmės!
Potemespg.lt komanda.