Rašto darbų įsigyjimas

1) Kokiais mokėjimo būdais galima atsiskaityti Potemespg.lt svetainėje?
Mūsų sistemoje veikia keturi skirtingi atsiskaitymo būdai: mokėjimas padidinto tarifo SMS žinute, pavedimai per internetinę bankininkystę, mokėjimai per OpayPayPal bei Paysera sistemas. Taip pat už paslaugas galima sumokėti grynaisiais pinigais.

2) Siunčiau SMS žinutę, tačiau negavau atsakymo. Ką daryti?
Kartais SMS žinutės atsiuntimas gali užtrukti iki 20 minučių. Jeigu žinutės negavote ilgesnį laiko tarpą, greičiausiai ji nebuvo įskaityta, o pinigai už paslaugą nebuvo nuskaičiuoti. Vis dėlto, tokiu atveju siūlome patikrinti, ar teisingai suvedėte žinutės tekstą bei telefono numerį. Naudojantiems išankstinio mokėjimo korteles (Pildyk, Ežys, Labas ar kita), siūlome patikrinti, ar Jūsų sąskaitos likutis buvo pakankamas. Galiausiai peržiūrėkite savo sąskaitos išrašą. Jeigu pinigai už paslaugą tikrai nebuvo nuskaičiuoti, pabandykite išsiųsti žinutę dar kartą arba pasirinkite kitą mokėjimo būdą. Priešingu atveju atsiųskite mums laišką per specialią formą, kurią rasite čia. Jame nurodykite savo telefono numerį. Mes patikrinsime, ar Jūsų žinutė buvo užregistruota SMS mokėjimus aptarnaujančios svetainės paysera.com.

4) Mokėjote banko pavedimu arba per PayPal sistemą, tačiau negavote rašto darbo. Ką daryti?
Rašto darbai mūsų sistemoje po mokėjimų yra išsiunčiami el.paštu, tačiau juos taip pat galite parsisiųsti tiesiogiai iš mūsų svetainės. Todėl, jeigu po sėkmingo mokėjimo banke sistema Jūsų automatiškai nenukreipia į pardavėjo puslapį, visada rekomenduojame paspausti nuorodą su tekstu panašiu į „Grįžti pas pardavėją”. Jeigu to neatlikote, o darbo nematote elektroniname pašte, patikrinkite SPAM aplanką. Laiškui neatėjus daugiau nei 10 minučių, kreipkitės į mus per specialią formą. Mes patikrinsime Jūsų mokėjimą ir, jeigu viskas gerai, atsiųsime nuorodą dokumento parsisiuntimui.

5) Mokėjau grynaisiais pinigais. Kada gausiu rašto darbą?
Tai priklauso nuo Jūsų pasirinktos mokėjimo vietos.
1) Maxima – mokėjimai įskaitomi po vienos valandos;
2) Lietuvos spaudos kioskai – mokėjimai įskaitomi per 15 minučių.
3) Lietuvos paštas – mokėjimai įskaitomi per vieną darbo dieną.
4) Perlo terminalai – mokėjimai įskaitomi du kartus per parą – 12:30 ir 01:00.