Bendroji dalis

1) Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp www.Potemespg.lt tinklapio administracijos (toliau – Potemespg.lt ) ir tinklapio naudotojo (toliau – Naudotojas). Kiekvienas Potemespg.lt tinklapio naudotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Asmuo, kiekvieną kartą naudodamas tinklapį, dalyvaudamas nuotoliniuose mokymuose, parsisiųsdamas pavyzdinį kalbėjimą, atsiųsdamas kitus darbus ar skelbdamas kitą informaciją Potemespg.lt tinklapyje laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.

2) Potemespg.lt tinklalapis yra duomenų bazė, kuria gali naudotis bet kuris vartotojas asmeniniais tikslais, sutinkamai su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).

3) Visos autorinės teisės į Potemespg.lt duomenų bazę ir svetainės dizainą priklauso Potemespg.lt teisėtam valdytojui. Duomenų bazės naudotojai gali ja naudotis nustatytomis sąlygomis ir tvarka, nepažeisdami duomenų bazės gamintojo ir teisėto valdytojo teisių, autorių teisių ir gretutinių teisių subjektų teisių į kūrinius ir gretutinių teisių objektus, kurie sudaro duomenų bazės turinį.

4) Draudžiama bet kuriuo nenurodytu tinklalapyje ar šiose sąlygose būdu ir bet kokiais tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas Potemespg.lt tinklalapyje esančią tekstinę ir grafinę medžiagą be Potemespg.lt rašytinio sutikimo.

5) Naudotojas renkasi Potemespg.lt tinklalapyje siūlomas paslaugas ir produktus išimtinai savo nuožiūra, Potemespg.lt jokiais atvejais neatsako už naudotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui. Naudotojui pasirinkus bet kokį produktą, kartu yra teikiamos mokymo paslaugos (konsultacijos, bendravimas grupėse, atliktų užduočių patikra, galimybė susisiekti su produkto ruošėjais, kurie praveda mokymus kaip naudotis medžiagą, kaip įsisavinti).  

6) Naudotojas Potemespg.lt jam suteiktą medžiagą ir informaciją gali naudoti tik asmeniniais tikslais. Draudžiama šią medžiagą ir informaciją dauginti, atlygintinai ar neatlygintinai platinti bet kuriuo būdu.

7) Klientas, įsigyjęs mūsų siūlomus pavyzdinius darbus, sutinka, jog pinigai už intelektinę nuosavybę (už pavyzdinius darbus, kuriais prekiaujama Potemespg.lt tinklapyje) negali būti grąžinami.

Darbų atsiuntimas

1) Duomenų bazėje (www.Potemespg.lt tinklapyje) skelbiami darbai yra intelektinė nuosavybė. Naudotojas siųsdamąsis bet kokią informaciją iš Potemespg.lt tinklalapio sutinka, kad ši informacija be Potemespg.lt rašytinio sutikimo negali būti skelbiama jokiame kitame tinklalapyje ar naudojama komerciniais tikslais.

Parsiųstų rašto darbų naudojimas

1) Visa informacija, pavyzdiniai kalbėjimai, esantys Potemespg.lt informacinėje bazėje, yra skirti asmeniniam mokymuisi – kaip mokslinės žinios, pavyzdžiai, idėjos. Parsisiųsto pavyzdinio kalbėjimo kitos informacijos ar pateikties (ar jo dalies) naudojimas ir pristatymas kaip savo yra draudžiamas.

2) Pavyzdinį kalbėjimą parsisiuntęs asmuo pareiškia ir garantuoja, kad laikysis visų savo mokymo įstaigos įstatų dėl akademinės etikos, naudos parsiųstą informaciją kaip pavyzdį, idėjų šaltinį – žinių, mokymosi ar tyrimo tikslais, o naudodamas informaciją iš parsiųsto darbo savo rašomame darbe, privalo laikytis visų citavimo reikalavimų, bei nurodyti šaltinį iš kurio paimta informacija – Potemespg.lt darbo nuorodą.

3) Naudotojas, pažeidęs šias sąlygas ir taisykles, trečiųjų asmenų teises, galiojančius įstatymus, yra asmeniškai atsakingas už tokius pažeidimus, jais padarytą žalą ir kitokias neigiamas pasekmes.

Slapukų politika

Slapukas (angl. cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą konkrečioje el. parduotuvėje.Kai Jūs sutinkante, jog slapukai būtų naudojami, šis tekstinis dokumentas yra pridedamas ir slapukai leidžia analizuoti puslapio srauto informaciją. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas).

Mes  www.Potemespg.lt naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.Potemespg.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Kai apsilankote mūsų tinklalapyje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Slapukai padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi tinklalapyje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę jums.

Paspaudę „Sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą sveitainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami naudojamos interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama. Kiekvieno vartotojo apsilankymas mūsų svetainėje yra konfidencialus.